GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este locul tau preferat?

+16
tegeusa
dcbal
Athena
noricel
aristeu
Tizona
Radu
shadow
veronica_franco
seaman65
pana
Mandarax
Obi-Wan Kenobi
soryn
RALUCA
pitulicea
20 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Care este locul tau preferat?

Casa parintilor
 
Casa bunicilor de la tara
 
La mare
 
La munte
 
In mijlocul unui mare oras
 
Nu am un loc preferat
 
 
 
Vezi rezultatele

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Care este locul tau preferat?

Mesaj  pitulicea Lun 10 Sept - 12:28

Rezumarea primului mesaj :

Care este locul tau preferat?

Unde te simti cel mai bine sau unde e locul care "te cheama"? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fiind vorba de un sondaj, e important sa bifati varianta de raspuns pe care o considerati cea mai potrivita, apoi click pe "Trimite votul". Votul este important, dar comentariile sunt mult mai interesante. Va astept cu cat mai multe comentarii Smile


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 24 Sept - 14:34, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  pitulicea Vin 1 Mar - 18:47

N-am vazut-o niciodata in acele perioade ale anului Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  freda white Vin 1 Mar - 18:54

de regula mergeam pentru o perioada scurta de timp vara si mai dade-am cate o fuga si toamna si primavara. ne placea foarte mult marea in extra sezon.
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  mielusica Vin 1 Mar - 19:02

Am ales ultima varianta pentru vot si asta deoarece sunt "pasare calatoare" si ma simt bine oriunde daca sunt inconjurata de prieteni,cunoscuti sau in alte situatii doar eu cu mine. Imi place muntele,ador marea si am o atractie deosebita spre castelele medievale,cetatile antice, locurile incarcate cu istorie sau mistere...nu-mi plac orasele mari ,aglomeratia.
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  pitulicea Dum 12 Ian - 17:57

Nimeni nu vrea in mijlocul unui mare oras?  Laughing Laughing  Ce salbatici suntem Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 6:58

locul meu preferat este marea sau oceanul
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Care este locul tau preferat? - Pagina 3 Empty Re: Care este locul tau preferat?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum