GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

+8
habibi77
seaman65
Pingu
veronica_franco
Queensland
Blossom777
elis27
pitulicea
12 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_lcap30%La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_rcap 30% 
[ 11 ]
La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_lcap22%La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_rcap 22% 
[ 8 ]
La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_lcap5%La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_lcap43%La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Vote_rcap 43% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 37
Inapoi
 
 

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Mier 11 Iul - 12:56

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Hai sa vedem, cat de indrazneata e lumea, in general si cum alege sa-si inceapa relatia/relatiile Smile

Puteti sa ne vorbiti despre alegerea facuta, sau puteti sa o treceti sub tacere. Important e sa bifati in sondaj.
Ne intereseaza mai mult rezultatele sondajului, decat raspunsurile fiecarui membru in parte Smile

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Mier 11 Iul - 13:05

Eu as putea bifa la toate Very Happy da' in cazul asta mai bine bifez la ultima: nu am o regula.
Uneori astept sa faca el primul pas, alteori il fac eu... alteori ii dau de inteles ca astept pasul lui Very Happy

Depinde de situatie si de relatia pe care o urmaresc. Daca-i o aventura, fac eu primul pas, nu-l astept musai pe el Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  elis27 Mier 11 Iul - 18:07

Eu prefer sa astept ,is mai timida de fel si nu prea fac eu primul pas Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Blossom777 Mier 11 Iul - 18:58

Nu am curajul sa fac primul pas , deci prefer sa astept sa faca el primul pas.
Blossom777
Blossom777
3
3


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Joi 12 Iul - 15:36

Si eu sunt timida, dar cand imi doresc ceva, uit ca sunt Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Queensland Joi 12 Iul - 16:06

Fac primul pas, chiar daca se mai intampla sa mi-o iau peste nas Very Happy Sunt mai infipta, asa... Dar nu duc nimic pana la umilinta, cred ca intr-o relatie e singurul loc unde nu merg pe ideea ca daca am fost data afara pe usa, intru pe geam... Stiu sa ma retrag, daca nu sunt dorita si sa-mi ling ranile in privat Very Happy !
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  veronica_franco Vin 13 Iul - 14:42

n-am bifat inca nimic...ca nu stiu..
a trecut atat de mult timp de la "inceputul" unei relatii...
in mod normal, eu faceam primul pas...dar doar daca simtem ca e interesat ...
eram tanara, adevarat...acum nu stiu ce as face...
pana una alta nu as vrea alt inceput.. Razz
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Vin 13 Iul - 19:47

Laughing Esti o figura, veronica.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Vin 14 Sept - 18:16

Baietii ce fac? Nu ne destainuie "secretul" lor? Very Happy Poate vrem sa stim daca-i cazul sa-i abordam, sau asteptam s-o faca ei Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Pingu Vin 14 Sept - 22:08

io nu zic nimic Laughing
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  pitulicea Vin 14 Sept - 22:10

Pai de ce? Rolling Eyes Usureaza-ne calea spre tine! Evil
Macar in sondaj ai bifat?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Pingu Vin 14 Sept - 22:26

Am votat. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  seaman65 Vin 14 Sept - 23:03

Io nu ma bag, nu fac nimic, ca n-am despre ce relatie sa vorbesc. Am votat ca n-am o regula.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  habibi77 Sam 15 Sept - 9:48

Eu nu am reguli in aceasta privinta.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Tizona Vin 19 Oct - 22:49

Nu am o regula. De obicei nu era nevoie sa fac primul pas, se intampla asa.. de se aliniau planetele.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care... Empty Re: La inceputul unei relatii, tu esti cel/cea care...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum