GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este stilul tau vestimentar?

+16
seaman65
selmer12
shu
criss
Doruletz
danmarinescu
shadow
Obi-Wan Kenobi
Pingu
veronica_franco
Queensland
Blossom777
soryn
tegeusa
RALUCA
pitulicea
20 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Care este stilul tau vestimentar?

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_lcap17%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_lcap27%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_lcap51%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_rcap 51% 
[ 30 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_lcap3%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_lcap2%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 59
Inapoi
 
 

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 2 Iul - 10:44

Rezumarea primului mesaj :

Care este stilul tau vestimentar?
Hai sa vedem care e stilul cel mai apreciat de romani.
Sa facem o comparatie intre raspunsurile de aici si ceea ce vedem pe strada Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  danmarinescu Lun 3 Sept - 8:31

"Eu cu cine votez?" Smile) Nici nu stiu ce sa zic. La mine e mai degraba un mix, dat de banii pe care mi-i permit sa ii dau pe haine. Am si cateva camasi, tricouri polo port, adidasi am, pantaloni "normali" am....cred ca sunt oarecum pe langa Very Happy
danmarinescu
danmarinescu
1
1


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 3 Sept - 9:59

Cred ca te incadrezi la casual Rolling Eyes
Pana nu-ti vad pantalonii, nu-mi dau seama exact unde te incadrezi Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Doruletz Lun 3 Sept - 10:10

Eu sunt aia "clasica"... Smile Si pana acum, observ ca-s unicat! Very Happy
Sunt mai conservatoare in privinta vestimentatiei, in mare parte datorita slujbei, dar in general ma imbrac cu ce-mi place si-mi sta bine si nu cu ceea ce se poarta... Embarassed Clasicul nu se demodeaza! Rolling Eyes
Doruletz
Doruletz
2
2


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 3 Sept - 10:28

Ca bine zici. Si eu am cateva tinute clasice prin dulap, pe care le port oricand cu placere, chiar daca nu mai sunt noi. Oricum, stilul meu e mai mult clasic decat modern.

Ai votat si in sondaj? Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Doruletz Lun 3 Sept - 11:01

Am votat de ieri... de asta am zis ca-s unicat, ca e singurul vot de la sectiunea "clasic"! Very Happy
Doruletz
Doruletz
2
2


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  criss Lun 3 Sept - 12:11

foarte interesant ca la elegant nu a bifat inca nimeni Very Happy - era bine daca se putea bifa la mai multe, deoarece depinde de ocazie. Eu ma imbrac si casual si elegant si sport si clasic... depinde de situatie.
criss
criss
2
2


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 3 Sept - 12:18

Era vorba de stilul care predomina in garderoba ta Smile
Sigur ca in functie de anumite ocazii suntem nevoiti sa adoptam fel si fel de tinute... da' nu ne reprezinta Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  criss Mar 4 Sept - 9:25

da, ai dreptate... pe mine nu ma reprezinta stilul, eu il reprezint pe el... sau pe ele - Laughing
criss
criss
2
2


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Mar 4 Sept - 19:43

El te reprezinta, iar tu il prezinti Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  shu Dum 30 Sept - 13:16

Eu ma imbrac casual sau sport. Restul sunt constrangeri sociale si eu detest constrangerile.
shu
shu
4
4


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Dum 30 Sept - 21:30

Nu prea suntem eleganti, noi romanii Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  selmer12 Lun 1 Oct - 8:57

Pentr mine este stilul clasic

selmer12
1
1


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 1 Oct - 9:12

Ai bifat si in sondaj? Asta era cel mai important Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  seaman65 Mier 3 Oct - 10:45

Eu am votat si n-am zis nimic? Nu se poate, nu-s eu...
Sau mi-a disparut postarea?

Casual de regula, sport cateodata, teribil de rar altfel. Am avut o perioada in care am lucrat la birou si trebuia sa vin la costum, insa am scapat de belea, nu ma omor cu firea sa pun pe mine haine elegante.
Am avut (si uneori inca am) partea mea de umblat in uniforma, asa ca ma fofilez de cate ori pot, spre disperarea nevestei, careia ii place sa ma vada imbracat elegant, zice ca-s oglinda sotiei si spune lumea ca n-are grija de mine. Laughing
Nu cumva ca ar avea cineva grija de mine. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Mier 3 Oct - 13:11

Laughing Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 3 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum