GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_lcap7%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_lcap31%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_rcap 31% 
[ 28 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_lcap16%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
 
Total voturi : 91
Inapoi
 
 

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Rezumarea primului mesaj :

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  itina Lun 18 Noi - 15:53

Am uitat si eu ce am bifat. Laughing Oricum, nu ultima categorie...Smile Sunt prea cuminte pentru vremurile astea. Neutral
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 15:57

Io, numai unul, fraiera mai sunt. rolling on the floor  Se pun si virtualii? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  itina Lun 18 Noi - 16:05

Chiar ca suntem fraiere, Aelluta. Parca mi-e si jena sa ma bag in seama cu restu' pe-aici. Razz 
Buna intrebare! Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  mielusica Lun 18 Noi - 16:30

Itina,aella,sa nu patiti ca mine ( sa incercati sa recuperati dupa 40 ani), incepeti de pe acum sa probati "piata" ,ca mai tarziu va piere pofta si-i pacat sa nu gusti din "fructele placerii",sa te multumesti doar cu unul,doi...Razz Razz Razz Razz 
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 16:54

O sa ma gandesc foarte serios la asta, Mielusica ! rolling on the floor  Promit !!! Pup you 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  itina Lun 18 Noi - 16:54

Mielu, niciodata nu e prea tarziu! Smile 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Noi - 19:07

aella....numai unul? Surprised  Fugi ca nu te cred. Adica fugi si fa sex Laughing Laughing Laughing  O sa ajungi la concluzia ca toti sunt la fel, dar macar sa fie concluzia ta Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 19:26

Laughing Laughing Laughing  Am curaj sa ma spovedesc pe chestia asta. De ce sa mai incerc daca sunt toti la fel? Laughing Laughing Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 20:05

Mai fetelor, pudicitatea este egala cu prostia. Le-am spus-o si fetelor mele, batute rau in cap din pct. asta de vedere, si vi-o spun si voua. Daca voi aveti impresia ca culcandu-va numai cu un tip in viata voastra de pana acum, sunteti mai cuminti (????), mai bine vazute, mai ferite de probleme, va inselati amarnic.
Nu zice nimeni ca trebuie sa ne aruncam in bratele oricui, dar cum poti sa traiesti la infinit fara iubire, fara sa stii ca cineva drag se gandeste la tine? Poate ca ai o grija in plus, dar ai si satisfactii. Altfel esti un robot care merge la munca si acasa, intre timp mai facand una alta in gospodarie, bleah...neinteresant si chiar nesanatos, nu suntem creati pentru a trai singuri ani de zile. Rolling Eyes 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 20:25

aella a scris:Laughing Laughing Laughing  Am curaj sa ma spovedesc pe chestia asta. De ce sa mai incerc daca sunt toti la fel? Laughing Laughing Laughing 
Asta este un cliseu cam de doi bani, nimeni nu este la fel cu nimeni. Sunt si o gramada de barbati de isprava, asa cum sunt si o gramada de femei vai de capul lor.
Va rog sa nu o luati personal, nu am nici cea mai mica intentie sa jignesc pe cineva. Smile 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 20:32

Nu sunt pudica, Doro si nici idei preconcepute nu am, dar in momentul in care fac comparatii, s-a dus Evil  toata dorinta de a mai face altceva. Razz 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Lun 18 Noi - 20:36

de aia se spune Carpe Diem (traieste clipa)...la ce bun comparatiile? nu trebuie sa fie la fel, chiar ar fi ciudat...sigur ca nu trebuie sa fie rau, dar daca-i altfel nu este de condamnat. Smile Daca nu traiti frumos acum, atunci cand? Macar pentru a avea la ce va gandi la batranete Laughing  sigur ca asta a fost o gluma. Smile 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mier 29 Ian - 20:27

Cum adica la ce bun comparatiile?  Surprised  Cand ai avut ceva foarte bun si te-ai invatat cu binele, crezi ca te mai multumesti cu ceva prost/ lipsit de calitate? Very Happy
dar cum poti sa traiesti la infinit fara iubire, fara sa stii ca cineva drag se gandeste la tine?
Aici e vorba de parteneri sexuali. Astia nu se prea gandesc cu drag la tine, decat atat cat dureaza actul sexual Very Happy  Laughing 
In final nu-i nimic rau in asta. Daca-i sex, sex sa fie  confused 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Mier 29 Ian - 20:35

exact cum am spus...la ce bun comparatiile? daca tot stai sa compari, apoi... stai . Vreti sa traiti toata viata gandindu-va la ce a fost? Cel mai adesea, ce a fost nu se mai intoarce, asa ca adaptati-va din mers  Smile  Daca nu puteti, asta este...traiti cu amintirile, dar  este asta viata pe care vi-o doriti?   Smile
Si cine spune sa te multumesti cu ceva lipsit de calitate? Sau crezi ca pe lumea asta doar un barbat de calitate exista?  Surprised 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 6 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mier 29 Ian - 20:39

Eu n-am mai gasit altul  confused   
Pot sa existe, daca nu-mi ies mie in cale.  Atata timp cat nu vad nici unul, nu pot fi convinsa ca exista.  Povestile astea cu a fost odata peste mari si tari, suna a basme Razz

P. S. Da' nu-mi spune mie, ca eu am avut mai mult de un partener sexual  Laughing Cand am vrut sex, am facut sex.  
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum