GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_lcap7%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_lcap31%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_rcap 31% 
[ 28 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_lcap16%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
 
Total voturi : 91
Inapoi
 
 

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Rezumarea primului mesaj :

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Sam 29 Dec - 21:29

Mai tare vin cei care "nu le mai stiu numarul". Acuma intrebare e: nu mai stiu, pentru ca erau prea multi, sau pentru ca n-au tinere de minte? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  atat de simplu Sam 29 Dec - 21:29

Adica ma pot incadra la "nu le mai stiu numarul"? Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  mielusica Sam 29 Dec - 21:32

Acum si tu pitu! Iar vrei sa-i incurci si sa-i mai descosi,nu esti multumita c-au inceput sa recunoasca c -au avut mai multi...
Multumesc Vio! Pup you
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Sam 29 Dec - 21:53

Laughing Laughing Gata, nu mai zic nimic, ca inhib lumea Very Happy
Oricum sunt inhibati. De comentat au comentat vreo 15, iar de bifat in sondaj au bifat peste 50 Laughing Interesant totusi, sa te jenezi de faptele tale Very Happy
Eu am facut, recunosc, nu mi-e rusine si nu regret confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  atat de simplu Sam 29 Dec - 21:58

Poate ca au comentat doar cei care au avut ceva de zis.Ca,pana la urma, era doar de bifat. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Sam 29 Dec - 22:20

Da Very Happy Crezi ca exista cineva care n-are nimic de zis... daca vrea sa zica?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  atat de simplu Sam 29 Dec - 22:24

Pai aia au si zis, restul doar au bifat. Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Sam 29 Dec - 22:30

Da. Si de aici eu am tras concluzia ca se jeneaza de faptele lor Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  atat de simplu Sam 29 Dec - 22:34

Se jeneaza ca sunt prea putini?Prea multi?Sau poate ca doar au bifat fara sa le pese daca se jeneaza. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  elis27 Mier 2 Ian - 21:45

Nu mai stiam ce-am votat si daca mai este valabil .Inca ma incadrez Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mier 2 Ian - 22:15

Laughing Laughing Sa te felicit, sau sa te incurajez si sa zic: "hai ca poti mai mult!"
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  elis27 Mier 2 Ian - 22:37

Si una si alta Laughing
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Dum 13 Oct - 20:33

Tot cati am avut.... n-a crescut numarul Very Happy
Nici alte voturi in sondaj nu s-au mai dat Wink Nici comentarii picante n-au mai aparut. Sad


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 18 Noi - 19:05, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  itina Lun 14 Oct - 23:13

Vrei comentarii? Razz  De bifat, am bifat. Very Happy 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 5 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mar 15 Oct - 9:34

Eu as vrea, dar daca nu vrei sa comentezi, nu te trag de limba Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum