GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_lcap7%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_lcap34%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_rcap 34% 
[ 23 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_lcap37%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_rcap 37% 
[ 25 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_lcap22%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 68
Inapoi
 
 

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 8 Dec - 11:09

Da' in sondaj ai bifat? Razz Hai...alege o varianta de raspuns de acolo. Important e sa vedem statistica, nu ce motiv a avut fiecare sa insele Smile
Motivele-s cam aceleasi in fiecare cuplu Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  panoschi Sam 8 Dec - 11:18

bifat.... normal ca am bifat....
panoschi
panoschi
1
1


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Sam 8 Dec - 21:11

Despre care partener e vorba?Despre ala pe care nu trebuia sa-l inseli? Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 8 Dec - 21:26

Despre toti cei pe care i-ai considerat parteneri Very Happy Cred Rolling Eyes
Habar n-am. Nu mai puneti intrebari incuietoare Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Sam 8 Dec - 21:45

Bifez si eu ceva acolo...pentru cei cu spirit de observatie. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 8 Dec - 21:48

Cred ca n-ai face-o niciodata Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Sam 8 Dec - 21:50

Ai fost atenta la ce-am bifat? Very Happy Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 8 Dec - 21:52

Nu mai mult decat la cea care a votat Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Sam 8 Dec - 21:55

Smile Acum sunt eu in incurcatura.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 8 Dec - 22:04

Nu-mi imaginez un Rac inseland.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  ionnelu Dum 9 Dec - 11:29

cea mai penibila tema,,,,,,,,,,,,, aici deja se intra in ,,intimitate,,,,,, .Nu santem la spovedanie, sant ,,N,, teme pt discutie si frumoase si interesante.

ionnelu
1
1


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  RALUCA Dum 9 Dec - 11:44

Nici nu te obliga nimeni sa raspunzi
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Dum 9 Dec - 11:46

Mai penibil e sa raspunzi fara sa citesti despre ce e vorba "in discutie" Smile

Am inteles. Ti-ai inselat sotia/iubita si ti-e rusine sa recunosti Laughing Relaxeaza-te. Nimanui de aici nu-i pasa ce faci tu. Nimeni n-o sa-ti dea penitente Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  RALUCA Dum 9 Dec - 11:47

Daca se tureaza asa de tare clar si-a inselat sotia Laughing Laughing Laughing
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Dum 9 Dec - 11:50

Il apasa greu musca de pe caciula Wink

Ciudat cum unii se simt vinovati doar cand trebuie sa recunoasca ca au facut-o. Atunci cand o fac, nu au nici o retinere Very Happy Li se pare ceva firesc Very Happy

"Domnul" ionnel, putea sa spuna simplu: "am votat, dar nu va spun ce" Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 7 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum