GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_lcap7%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_lcap34%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_rcap 34% 
[ 23 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_lcap37%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_rcap 37% 
[ 25 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_lcap22%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 68
Inapoi
 
 

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 20:13

Ma uit la rezultatul sondajului de pana acum si-mi amintesc de vremea cand aveam eu cont pe Neogen. Contul il facusem doar pentru reclama.
Ma "acostau" barbatii si cand ii invitam pe forum, 90% dintre ei aveau aceeasi replica: "eu nu imi pierd timpul la discutii. eu caut o amanta".
Very Happy Acuma, ce-i drept, aceia cauta in continuare, iar cei care voiau discutii, au venit pe forum. Deci rezultatul e corect...aici....dar nu-i corect in viata de zi cu zi Laughing Nu reflecta realitatea.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 20:19

Deci il inseli sau nu-l inseli. Raluco, nu denatura rezultatele sondajului Very Happy

Doar o data? Pai asa, ce rost are? Ori il inseli, ori nu-l inseli Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  RALUCA Lun 11 Iun - 20:23

sa nu denaturez nimic am s-o mai fac o data. sa moara dusmanii de ciuda Laughing Laughing
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Amrita Lun 11 Iun - 20:32

Uhhh , ce intrebare "fara noima" ....
Oare cine recunoaste adevarul gol-golut ? Laughing
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 20:46

Cine citeste mesajul de introducere intelege ca nu se asteapta raspunsuri, ci voturi Smile

Dai un click acolo....si nu stie nimeni confused Nu trebuie sa spui ce ai votat.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Krissunu Lun 11 Iun - 20:52

Sa-mi insel partenera ... Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question
...inseamna ca-i lipsesete ei ceva !?!?!? ..si caut acest lips in alta parte .
...Dar drept vorbind Exclamation ,...stiind ca acasica ai tot ce-ti pofteste inimioara ,... partenera iti este si sotie ,...si prietena,..si amanta ,...poate sa-ti fie si "extraterestra " ,...atunci raspunsul este NU Exclamation
Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  habibi77 Lun 11 Iun - 20:55

kris, defineste extraterestra ! Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 21:00

Kriss.... stii la fel de bine ca mine, ca barbatilor mereu le lipseste ceva Very Happy
Poate ca nu-si inseala sotia in primii doi ani....da' dupa 3, numai la asta viseaza Very Happy
Doar nu-s nascuta ieri sa cred in baliverne ....si daca nu l-am inselat niciodata, nu inseamna ca nu mi s-au facut oferte Very Happy De catre cine? De catre barbati insurati, in 80% din cazuri Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Amrita Lun 11 Iun - 21:01

Ai pus punctul pe "i" ,Pitu .
No, acum sa va vaz domnilor ! Laughing Very Happy
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 21:11

Amrita, stii ce ma intriga?
De cate ori vorbesc pe un forum, sau pe un chat, unde se vad discutiile, toti barbatii sunt foarte cinstiti. Daca accept sa vorbesc cu careva pe mess (in particular), dupa o saptamana deja imi face propuneri indecente Laughing Acesta e motivul pentru care nu am barbati in lista de mess Laughing Doar pe Obi, dar cu el am discutii tehnice Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  habibi77 Lun 11 Iun - 21:21

Io mi-am inselat barbatul cu sticla...se pune? Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 21:23

Tu pe el, sau el pe tine? Laughing

Se pune, se pune...bifeaza acolo, ca prea suntem cinstiti toti Laughing
Eu recunosc ca l-am mai inselat cu gandul, dar niciodata cu fapta Embarassed
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 21:29

Sondajele astea ar fi mult mai sincere daca nu ar lasa loc pentru comentarii. Atunci omul ar bifa si-ar pleca.... votul lui ar fi anonim.

Tehnic vorbind, daca as bloca comentariile, s-ar bloca si sondajul Sad

Nu trebuie sa va justificati votul. Nu ma intereseaza sa stiu care dintre voi isi inseala partenerul ci "cati". E sondaj... si urmareste o analiza cantitativa, nu calitativa confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Amrita Lun 11 Iun - 21:30

Acesta e coltul de rai in care nu se umbla cu cioara vopsita ! Very Happy clown
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  habibi77 Lun 11 Iun - 21:31

Very Happy nu mai spune si tu care pe care! L-am inselat si eu o singura data cu sticla, sa vada si el cum e!Da' am facut-o cand l-am prins treaz! Mi-a zis ca arat ca dracu cand sunt beata! Laughing da' io ma credeam zmeu! Eram atat de lucida, si aveam niste replici acide....numai ca nu-mi puteam deschide gura sa le dau drumu'! Very Happy Laughing

N-as vrea sa mai fiu obligata vreodata s-o mai fac! Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 2 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum