GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_lcap7%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_lcap34%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_rcap 34% 
[ 23 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_lcap37%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_rcap 37% 
[ 25 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_lcap22%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 68
Inapoi
 
 

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  shadow Lun 10 Dec - 16:40

Eu nu cred ca ''apasa'' prea mult pe cei care au inselat Evil ... mai degraba simt o apasare cei care n-au facut-o si le este greu sa recunoasca asteptandu-se la comentarii de genul '' da' prost ai mai fost '' Very Happy .


shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 10 Dec - 19:21

Eu nu ma simt deloc proasta si-mi pasa prea putin ca altii ar putea gandi asta despre mine Smile
E mult mai usor sa inseli decat sa ramai fidel. Taria de caracter nu prea se impaca cu prostia... parerea mea.

Daca tot le pasa de ce zice lumea.....de ce n-au inselat? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  magda17m Dum 6 Ian - 0:42

Nu as face-o niciodata! Clar Very Happy
Nu cred ca m-as simti bine! Eu daca m-am saturat de om mai bine ii spun la revedere si-mi vad de treaba linistita altfel cred ca as sta cu grija sa nu ma prinda Very Happy
Dar cred ca pentru unii e o placere sa mearga la risc, sa traiasca acel suspans sau pur si simplu s-au saturat de persoana de langa si cauta ceva nou iar dupa ce experimenteaza putin se intorc "acasa" . Very Happy
Mai sunt si cei care se "indragostesc" de alta persoana desi sunt intr-o relatie si nici la cea de langa nu ar renunta parca. Pe aia chiar ca nu ii inteleg Laughing
magda17m
magda17m
3
3


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Dum 6 Ian - 9:24

Ciudati mai sunt oamenii Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  mercur Mar 29 Ian - 10:26

O zi buna. Smile
Inainte de a posta am spicuit putin raspunsurile la aceasta intrebare.Am observa ca doamnele sunt foarte cinstite Laughing ,din gura Laughing .Tot noi barbatii suntem mincinosi Very Happy
Acum referitor la...DA(Daca ea a vrut eu ce trebuia sa fac)???
mercur
mercur
1
1


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 29 Ian - 10:31

Daca minteam si ziceam ca l-am inselat, eram mai cinstita? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  freda white Mar 29 Ian - 17:49

il insel de cate ori am ocazia
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 29 Ian - 19:51

Laughing Laughing Eu nici macar atunci.
Da' cine stie...o veni si ziua aia Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  kam3l3on Mier 20 Feb - 20:56

Nu am facut-o si nici n-am de gand sa incep de acum! Razz
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mier 20 Feb - 20:58

Vai Domne.....cati barbati cinstiti day dreaming
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  kam3l3on Mier 20 Feb - 21:00

Bine, atunci am facut-o de cand m-am nascut si o s-o fac in continuare!
E mai bine asa!????!
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mier 20 Feb - 21:01

Acum te cred Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Demostene Joi 11 Apr - 20:07

Pitulicea
Am votat in sondaj, i-am vazut rezultatele. Mi se pare ca reflecta realitatea.
Am totusi o nedumerire: titlul topicului se refera la partener, deci sotul, sotia sunt exclusi?
Unii dintre noi au avut casnicii, divorturi. Altii au fost parteneri doar. Cum ramane?
Demostene
Demostene
3
3


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Joi 11 Apr - 20:25

Partener inseamna partener de viata...indiferent ca ai oficializat sau nu relatia. Ce e greu de inteles? confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  AlexIulia Vin 12 Apr - 8:24

Pai, daca-l inseli, nu mai este pe viata, este ocazional! Nu mi se pare corect sa-ti inseli partenerul.Punct! Very Happy

AlexIulia
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 8 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum