ANUNTURI

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

ANUNTURI

Mesaj  pitulicea la data de Sam 24 Mar - 19:42

Rezumarea primului mesaj :

Daca ai ceva de anuntat, sau vrei sa pui o intrebare la care speri sa primesti raspuns "urgent", foloseste cu incredere topicul acesta Smile Nu garantez ca va fi citit in timp util si de catre toata lumea, dar merita sa faci o incercare Very Happy
Daca e IMPORTANT si e ANUNT, exista sanse mari sa fie citit. clown

Nu se accepta anunturile la misto si ironiile ieftine. Mesajele care nu corespund topicului vor fi sterse de catre administrator.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Iul - 16:22

Un nou anunt de la forumul gazda Rolling Eyes

Dragi utilizatori,
Vă informăm că serviciul de găzduire a imaginilor PhotoBucket, unul dintre cele mai mari servicii de găzduire de pe internet; utilizat de o mulțime de utilizatori Forumgratuit, și-a schimbat termenii de utilizare, iar acum trebuie să plătiți pentru a îl utiliza.
De la începutul lunii iulie 2017, PhotoBucket a adăugat taxe pentru afișarea imaginilor pe care le găzduiește pe gazdele terțe. Într-adevăr, acest serviciu permite numai utilizatorilor care au un cont premium în serviciul lor să vadă fotografiile găzduite acolo. Un cont premium costă aproximativ 400$ / an!
Consecință: mai mult de 100 de milioane de utilizatori au descoperit o notificare în care le-a fost specificat să cumpere un cont premium pentru a putea folosi și/sau vizualiza imaginile găzduite pe PhotoBucket.
Într-adevăr, din moment ce s-a trecut la versiunea plătită, imaginile stocate pe PhotoBucket din conturile non-premium nu vor mai fi afișate pe site-urile externe, ci vor fi înlocuite cu o imagine implicită, fapt care i-a determinat pe utilizatori să se înregistreze.

Pare a fi de rau Neutral
Totusi, ati putut incarca fotografii in ultimele zile, iar ele n-au disparut de pe forum. Cred Rolling Eyes
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Dum 16 Iul - 18:32

Asa sa fie, nu mai incarcam poze.  Razz Scriem mai mult.  Laughing
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Iul - 19:47

Eu incarc pozele de pe Servimg... acolo nu sunt probleme. confused
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Dum 16 Iul - 21:15

Si eu la fel.  Laughing Acum ma gandeam ca n-am mai folosit photobucket de mult timp. Dar, daca si altii vor pune taxe? In cazul asta, ce ne mai ramane de facut? Sa scriem.  Razz
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Iul - 21:18

Explicam in cuvinte cum arata pozele pe care le-am postat dar nu se vad Razz
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Dum 16 Iul - 21:28

Sa vezi atunci povesti! Ce multumita ai mai fi...  rolling on the floor
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Dum 16 Iul - 21:53

Da! Atunci ne-am deplasa la Cluj sa ne vezi! Tare ma tem ca n-ai mai fi asa de multumita! Laughing
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Iul - 21:57

Laughing Laughing Cum pune myrk punctul pe i intotdeauna.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum