SPONSORIZARI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

SPONSORIZARI

Mesaj  pitulicea la data de Dum 11 Mar - 12:45

Cred ca ar fi timpul sa gasim niste parteneri, care sa ne sponsorizeze concursurile lunare. Smile
Un mic cadou, oferit o data pe luna, acelora care vor castiga titlul de "Castigatorul lunii".
In schimbul acestui premiu, cei care ofera cadoul, isi pot promova afacerea (vanzari, servicii, oferte, etc.) pe forumul nostru, la sectiunea PRIETENI SI PARTENERI. Smile
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: SPONSORIZARI

Mesaj  pitulicea la data de Dum 11 Mar - 12:53

Cadourile nu trebuie sa fie mari asa ca, dragi potentiali sponsori, nu va speriati Smile
E vorba de, stiu eu....o revista, o agenda cu sigla si logo-ul firmei, un calendar, un CD, un DVD, o carte.... Chestii marunte, care sa faca placere celui care le-a castigat, dar care sa fie si un instrument de marketing pentru cel care le ofera Smile

Voi, dragi membri, daca aveti prieteni, cunoscuti, sau aveti chiar voi vreo afacere pe care doriti s-o promovati prin intermediul forumui, hai sa incercam sa facem ceva dragut si reciproc avantajos Very Happy
Cei care viziteaza forumul sunt in numar din ce in ce mai mare si, asa cum se stie, reclama e sufletul comertului. Niciodata nu esti "prea cunoscut" Very Happy
pitulicea
6
6

Sus In jos

Nu ar trebui reluata ideea ?

Mesaj  VictorMilitaru la data de Mier 7 Ian - 11:23

Buna, ai avut o idee foarte buna.
Ar trebui reluata si insistat.
Daca pot ajuta cu ceva astept sa mi se spuna cum.
Merci.
VictorMilitaru
2
2

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 7 Ian - 11:27

Buna Victor.
Daca poti ajuta cu ceva... fa-ne o oferta Wink Cu ce ne-ai putea sponsoriza? Noi primim orice, cu draga inima big hug Noi, adica cei care vor castiga concursurile.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum